KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526712

nr 1752 6712

Rudolf Kronbergs

(1911-1977), Sverige

Oljemålning, Signerad, fiskare. Olja på pannå. 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:05:08)
Uppdatera
Visning

fredag 9/1, lördag 10/1, söndag 11/1 och måndag 12/1

Auktionen
avslutas:

måndag 12 januari kl 19:26:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Rudolf Kronbergs

Läs mer om Rudolf Kronbergs